Vaata ka: Intex Easy Set - Intex Frame - Intex Ultra Frame

Telli praegu! Suveks on kõik otsas.

Tugevdatud metall raamiga basseinid

Basseinid Intex Ultra Frame (2019 a.)

Preemium basseinid raamil Intex Ultra – lihtsalt ja kiiresti paigaldatavad, tehnilisi vahendeid kasutamata basseinid raamil. Protsess kokkuseadmisest täitumiseni võtab kuni 60 minutit. Ideaalsed mõõtmed kogu pere jaoks.

Komplektis võib olla ka ülitootlik veepuhastussüsteem, mis hoiab vett basseinis puhtana ning hoolitseb Teie ja Teie laste tervise eest. Kaasas on ka redel, pinnakaitse, basseinikate, hoolduskomplekt DeLuxe, pinnapuhasti, võrkpallikomplekt ning juhistega DVD.
Võrreldes teiste või odavamate basseinidega on Intex basseinide raamistik ja karkass on tugevast metallist, mis on vastupidavam. Teras on tsingitud kattega, et vältida metalli rooste ja kahjustusi.
Ultra basseinide basseinikile on tugevamast ja paksemast materjalist, statiivi torukonstruktsioonid on tugevdatud. Mugav valamisklapp ühendatakse aiavoolikuga. Niimodi saab vett välja valada igasse sobivasse kohta või näiteks kasta aeda.

Basseinide valmistamisel, kasutab Intex patenteeritud tehnoloogiat SUPER-TOUGH, mis annab basseini seintele kolmekordse vastupidavuse. Tugevuse ja mugavuse tagamiseks kasutatakse kolmekihilist vinüül-polüestrit. Tulemuseks ostate basseini, mis teeb suurt rõõmu tervele perele!

Iga basseiniga on kaasas kasutusjuhend basseini lihtsaks paigaldamiseks.

Intex toodete garantiid, mille maaletoojaks on Viru Tehnik Grupp, osutab Viru Tehnik Grupp ise ning seega pakub kiiremaid lahendusi.

Kui soovite vormistada tellimust palun helistage meile või täitke tellimusvormi.

Tarneviisid ja tarneaeg

Tarneaeg: 1-3 päeva: kulleriga ukseni. Transport hinna sees.

Iseseisvalt saab tellimust kätte saada ja maksta siin: Mureli 23, Jõhvi.

Selle basseini juurde saab soodsalt: kemikaalid, filtrid jm. Vaata lisaks siit!

GS - ohutus 12V transformaator

Kui pump töötab, on tegemist elektriga. Reeglite järgi, ei tohi, et pump töötaks suplemise ajal. Mõni kord võib basseini kasutaja sellest unustada.
Samal ajal transformaator alandab pinget 220V-st 12V-le. Kui peab midagi juhtuma, siis risk elektrišokki saada on madalam. Seade on kohustuslik Saksamaal, kuid Eestis on teil olemas veel valiku võimalus. Transformaatorit eraldi hiljem soetada ei saa, sest nende pumpade ülesehitus on teistsugune.

Parim hind. Parim kvaliteet. Parim teenindus.

Valige kvaliteeti, mis kestab aastaid! Basseinid on pragunemiskindlast kolmekihilisest lamineeritud PVC-st. Helesinine vesi, seesmosaiik, võimas ja töötav veepuhastussüsteem, bassein hoiab vormi ja ei lähe "pannkoogiks" aastatega! Võrreldes teiste või odavamate basseinidega: meie basseinide raamistik ja karkass on tugevast ja roostevaba metallist.

Suurim valik Eestis, lihtsus ja paindlikkus komplekti koostamisel.

VTGrupp ei piirdu müügiga. Meie tehnik nõustab kliente nagu oma sõpru professionaalselt 24/7 ja teeb tasuta seadmete kontrolli ja hooldust.

Tegemist oma kategooria parima basseinivalmistajaga maailmas.

Enamus inimesi, kes ostavad maapealseid basseine, valivad just Intex ® poolt valmistatud toodangu. Lai valik maapealseid basseine erineva sissetulekuga inimestele, arvestades territooriumi suurusega, kuhu basseini paigutada. Tänu Viru Tehnik Grupp suurele kogemusele, saate meid usaldada. Ostes basseini meilt, garanteerime Teile parima hinna ja lahendust!

Lisa info basseini Ultra Frame kohta

  • Soovitatav on, et bassein täidetaks 90% ulatuses.
  • Tühjendusventiil voolikuühendusega on põhjas.
  • Lihtne tühjendada ühendatava aiavooliku abil (standartne ühendus).
  • Kokkupanek ja täitmine on täiskasvanu ülesanne, samuti ei tohi jätta lapsi basseini mängima järelevalveta.
  • Soovitame kasutada Basseinikatet ja puhastamiseks basseinikemikaale.
  • Loobuge kemikaalidest, kasutage soolafiltrit-soolavee puhastussüsteemi.
  • Kasutamine ja säilitus temperatuuril 5 - 37°

Vaadake, kui lihtne on basseini kokkupanek!

Oleme nõustajad oma klientide jaoks, kes ei piirdu vaid müügiga.
Pakume klientidele professionaalset abi.
Aitame Teid basseini mudeli valikuga Teie maja jaoks.
Oleme alati valmis vastama Teie küsimustele.


Viru Tehnik Grupp on Intex Co. (US) ametlik esindaja ja otsene Intex ® poolt toodangu hankija Eesti territooriumil. Intex - 40 aastat basseinide turul.

Hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%. Piltidel on illustratiivne tähendus.