Vaata ka: Intex Easy Set - Intex Frame - Intex Ultra Frame - Pumbad

Basseinide hooldus

Iga komplekt sisaldab peale juhendi ka kõike vajalikku paigaldamiseks. Basseinide paigaldamine on lihtne ja igaühele jõukohane.

Basseini hoolduse regulaarsus sõltub suuresti sellest, kui tihti ja missugustes tingimustes basseini kasutatakse (saunast higisena basseini hüpates võib vesi kiiremini häguseks, sogaseks minna kui niisama supeldes).

Vastavad kasutusjuhised saab ostja basseiniostuga loomulikult kaasa. Vett reeglina ei ole vaja vahetada hooaja jooksul, kuna filtrisüsteem ja kemikaalid hoiavad seda puhtana.

Basseini hooldus võtab tavaliselt aega tund või paar nädalas. See oleneb basseini suurusest, puhastaja vilumusest ja basseini asukohast. Kui bassein on paigaldatud näiteks puude alla, siis langeb puudelt lehti või okkaid ja sel juhul võib ka puhastamine rohkem aega võtta. Kui basseini koguneb lehti, prügi ja muud suuremat rämpsu, eemaldatakse need näiteks kahvaga.

Basseini suurpuhastuse peaks tegema vähemalt kevadel, kui vesi vahetatakse ja ka basseini seisukorda kontrollitakse.

Filtriga basseinid on suhteliselt hooldusvabad. Filtri ülesandeks on hoolitseda vee puhtuse ja selguse eest. Samas võimaldab see vee bioloogilist tasakaalu hoidvate mikroorganismide tegevust. Filter takistab ka mustuse pääsu pumpa. Kui filter läheb umbe, siis vee joana voolamine väheneb, pump saab koormatud või läheb isegi katki. Hästi toimiv ja õige suurusega filter laseb kogu basseini veehulga endast läbi korra nelja tunni jooksul.

Vee puhtust aitavad hoida veele lisatavad kemikaalid.

Teil on olemas võimalus loobuda kemikaalidest, kasutades soolafiltrit-soolavee puhastussüsteemi.

 

Elektriseadmete hooldus

Iga Viru Tehnik Grupp klient võib küsida tasuta seadmete kontrolli ja hooldust 2 aasta jooksul peale ostu, eriti juhul kui tunneb, et selle efektiivsus on vähehenud. Soovitame kasutada antud võimalust peale hooaja lõppu või enne hoaja algust. Selleks on vaja saata/tuua seade meile.


Kui tihti kloorida vett?

Mida teha kui basseinis on vesi roostene?

Kuidas panna korke pumba üle vaatamiseks?


Kui tihti kloorida vett?

Kasutamine: Basseinivee kloreerimisel kasutada vastavat kontsentratsiooni. Bakterioloogiline vee analüüs on kallis ja aeglane. Me kasutame järgmist reeglit: (lisaks sellele, mis on kirjas kasutamusjuhendis). Kui Teie ei ole basseini kaua kasutatud (3-5 päeva), näiteks, halva ilma puhul on soovituslik enne ujumist läbi viia vee desinfektsiooni. Nii ka pärast intensiivset ujumist, eriti võõraste inimeste osalemisel. Praktika näitab, et parem rääkida inimestele nt. et vees ei tohi maha süljata jt. Oma rahulikuks on parem korrata desinfektsiooni sagedamini. See ei võta palju aega ja ega ole kulukas. Soovitatud tabletid on võimalik osta meilt ja kasutada vastavalt instruktsioonidele. Tablette lahustatakse veega klaaspurgis. Lahust valatakse basseini piki välja ja lülitatakse pump sisse. Kerge kloori lõhn seisab umbes 4 tundi. Linna ujulates on kloori sisaldus mitu korda kõrgem. Mõni kord võib jätta pumba tööle ka ööseks. Bioloogilise reostuse vähendamiseks tuleks veepinnalt eemaldada sinna kogunenud praht. Kasutage selleks tavalist kahva.
Soovitame kasutada meie tooteid, kuna garanteerime soodsa hinna ja kiire tarne. Vaadake siit.

Mida teha kui basseinis on vesi roostene?

Rooste basseinis – see on oksüdeeritud kolmevalentne raud želee kujul. See sai basseini koos veega basseini täitmisel. Tuginedes kogemusele võime soovitada järgmist: Reeglina, pumba töötamise ajal kõik pori ja rooste korjab basseini keskel ja põhjal. Seda saab eemaldada kasutades drenaažipumpa, lastes seda alla ja lülitades sisse. Imemisvee püüab prahti ja pumpab seda basseinist välja. Teine variant on teha seda , mida tehakse tavaliselt kui soovitakse teha puhtaks akvaariumi vooliku abil. Voolik on osaliselt kinnitatud puu kepile. See aitab juhtida voolikut prahi kogumisele lähemale. Vesi voolab sel juhul voolikust maha. Teine vooliku ots peab olema võimalikult lähedal maale. Voolikus tekkib vaakuum ja vesi hakkab välja voolama. Teie juhul soovitame Teile, ärge kasutage vett kastmiseks (või Sellisel juhul soovitame Teile mitte kasutada vett kastmiseks). Värske veega Teie lisate lahustatud rauda uuesti ja probleem ei kao.

Kuidas panna korke pumba üle vaatamiseks?

Kui on vaja pump üle vaadata on võimalik soovitada järgmist. Esimene variant, lülitage välja pinget ja veenduge, et pump ei tööta. Tõstke pump ülevale, et see oleks kõrgem kui veetase. Avage kaas ja vaadake pump, filter üle. Vee pumbast sel juhul ei voola. Järgmisena võite eemaldada klambrid ja voolikud. Vabad otsad on võimalik fikseerida kõrgem kui veetase ja jätkata basseini kasutamist. Järgmine variant : basseini välisküljelt võtke maha või nõrgendage klambrid voolikutel. Kiiresti võtke maha üks voolik, basseini sissepoolest võtke maha võrk ja selle kohale pange must kork. Seda teha parem sooja ilmaga. Sest on olemas tõenäosus, et Teie olete valatud veega. Ärge kartke, sest rõhku tegelikult ei ole ja vee kaotus on minimaalne. Lisame, et pumba tootmisvõimsus ei ole suur, kuid piisav vajaliku veevahetuse hoidmiseks. Kui pump mürab, tähendab , et ta töötab. Soovitame Teile perioodiliselt lasta õhk pumbast välja, avades kruvi kaasil.

 

Parim hind. Parim kvaliteet. Parim teenindus.

Valige kvaliteeti, mis kestab aastaid! Basseinid on pragunemiskindlast kolmekihilisest lamineeritud PVC-st. Helesinine vesi, seesmosaiik, võimas ja töötav veepuhastussüsteem, bassein hoiab vormi ja ei lähe "pannkoogiks" aastatega! Lisavarustuse kättesaadavus garanteeritud!

Suurim valik Eestis, lihtsus ja paindlikkus komplekti koostamisel.

VTGrupp ei piirdu müügiga. Meie tehnik nõustab kliente nagu oma sõpru professionaalselt 24/7 ja teeb tasuta seadmete kontrolli ja hooldust.

Tegemist oma kategooria parima basseinivalmistajaga maailmas.

Enamus inimesi, kes ostavad maapealseid basseine, valivad just Intex ® poolt valmistatud toodangu. Lai valik maapealseid basseine erineva sissetulekuga inimestele, arvestades territooriumi suurusega, kuhu basseini paigutadaTänu Viru Tehnik Grupp suurele kogemusele, saate meid usaldada. Ostes basseini meilt, parim hind ja lahendus on Teile ka garanteeritud!

Oleme nõustajad oma klientide jaoks, kes ei piirdu vaid müügiga.
Pakume klientidele professionaalset abi.
Aitame Teid basseini mudeli valikuga Teie maja jaoks.
Oleme alati valmis vastama Teie küsimustele.


Viru Tehnik Grupp on Intex Co. (US) ametlik esindaja ja otsene Intex ® poolt toodangu hankija Eesti territooriumil. Intex - 40 aastat basseinide turul.

Hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%. Piltidel on illustratiivne tähendus.